Doprava a platba

Možnosti dopravy

 

Přepravní společnost DPD

     

CENA 110,- včetně DPH

  • Přepravce DPD doručí objednávku na adresu, kterou určíte (domů, do práce, sousedovi, partnerovi či partnerce atd..). Čas, kdy bude objednávka doručena Vám sdělí řidič ráno v den doručení SMS zprávou, nebo telefonicky. S řidičem lze domluvit jiný čas, nebo doručení objednávky na tzv. depo, kde si zásilku vyzvednete osobně. Pokud vás řidič nezastihne na doručovací adrese, bude balíček doručován v následujícím dni a nebo se můžete s řidičem domluvit a nechat si umístit vaši zásilku na nejbližší výdejní místo sítě DPD Pickup.


Přepravní společnost WEDO


CENA 110,- včetně DPH

  • Přepravce WEDO doručí objednávku na adresu, kterou určíte (domů, do práce, sousedovi, partnerovi či partnerce atd..). Čas, kdy bude objednávka doručena Vám sdělí řidič ráno v den doručení SMS zprávou, nebo telefonicky. Telefonní číslo na řidiče dojde v sms zprávě s časem doručení. Doručení objednávky lze přesměrovat na tzv. depo, kde si zásilku vyzvednete osobně. Pokud vás řidič nezastihne na doručovací adrese, bude balíček doručován v následujícím dni.Další možností je domluva s řidičem a nechat si umístit vaši zásilku na nejbližší výdejní místo WEDO Point a WEDO Box


Přepravní společnost PPL

CENA 105,- včetně DPH

  • Přepravce PPL doručí objednávku na adresu, kterou určíte (domů, do práce, sousedovi, partnerovi či partnerce atd..). Čas, kdy bude objednávka doručena Vám sdělí řidič ráno v den doručení SMS zprávou, nebo telefonicky. Telefonní číslo na řidiče dojde v sms zprávě s časem doručení. Doručení objednávky lze přesměrovat na tzv. depo, kde si zásilku vyzvednete osobně. Pokud vás řidič nezastihne na doručovací adrese, bude balíček doručován v následujícím dni. Další možností je domluva s řidičem a nechat si umístit vaši zásilku na nejbližší výdejní místo PPL Parcelshop.


Přepravní společnost GEIS 

CENA je individuální

  • Přepravce GEIS využíváme pro paletovou přepravu. Cena doručení je individuální a určuje se podle typu zboží, cena je vždy uvedena u daného produktu který nelze poslat klasickým balíkovým přepravcem ale právě paletovým přepravcem jako je společnost Geis. Přepravce Geis doručí Vaši objednávku na adresu, kterou si určíte (domů, do firmy, sousedovi apod.). O čase, kdy bude objednávka doručena Vám dojde ráno v den doručení SMS zprávou, společně s časem dojde v sms i kontakt na řidiče. 


Osobní odběr na prodejně

  • Objednávku si můžete i vyzvednout osobně na naší prodejně na adrese Vírská 357, Bystřice nad Pernštejnem. Na adrese jsme každý všední den od 7:30 - 15:30. Objednávku na prodejně můžete uhradit v hotovosti a nebo platební kartou. V případě této volby je potřeba vyčkat na informaci o vyzvednutí zboží. 


Možnosti platby

Dobírkou (platba při doručování) - CENA 30,- včetně DPH

  • Platbu provedete kurýrovi při převzetí zboží. Platba řidiči lze provést v hotovosti a nebo platební kartou (záleží na domluvě s řidičem)


Převodním příkazem - ZDARMA

  • Po přijetí objednávky se Vám na obrazovce vygeneruje QR kód pro provedení platby, zároveň Vám dojdou údaje pro platbu na Váš email, který jste vyplnili v objednávce. (Komerční banka, číslo účtu 115-4129620217/0100) Po obdržení platby zboží odesíláme.

Hotově na prodejně

  • Při volbě osobního odběru na kamenné prodejně v Bystřici nad Pernštejnem, lze platbu provést v hotovosti a i platební kartou